Przetargi na lokale

Przetarg na lokal mieszkalny

Zarząd Spółdzielni Mieszkaniowej “Ostrobramska” z siedzibą w Warszawie, ul. Tarnowiecka 7 informuje, że w dniu 18.08.2015 r. odbędzie się pisemny przetarg na ustanowienie praw odrębnej własności wraz z wieczystym użytkowaniem gruntu dla lokalu mieszkalnego położonych w Warszawie przy ulicy Łukowskiej 5 m. 52, pow. użyt. 35,80 m2, piętro XII.

Przetarg na lokal mieszkalny

Zarząd Spółdzielni Mieszkaniowej “Ostrobramska” z siedzibą w Warszawie ul. Tarnowiecka 7 informuje, że w dniu 14.05.2015 r. odbędzie się pisemny przetarg na ustanowienie praw odrębnej własności wraz z wieczystym użytkowaniem gruntu dla lokalu mieszkalnego położonych w Warszawie przy ul. Łukowska 5 m. 52, pow. użyt. 35,80 m2, piętro XII.

Przetarg na wynajem lokali mieszkalnych

Zarząd SM „Ostrobramska” na podstawie § 81 statutu Spółdzielni, Ustawy o spółdzielniach mieszkaniowych, Kodeksu cywilnego i przepisów Ustawy o ochronie praw lokatorów ogłasza w dniu 30.01.2015 r. przetarg otwarty na wynajem lokali mieszkalnych położonych w budynkach Spółdzielni przy:

Przetarg na wynajem lokali mieszkalnych

Zarząd SM „Ostrobramska” na podstawie § 81 statutu Spółdzielni, Ustawy o spółdzielniach mieszkaniowych, Kodeksu cywilnego i przepisów ustawy o ochronie praw lokatorów ogłasza w dniu 06.10.2014 przetarg otwarty na wynajem lokali mieszkalnych położonych w budynkach Spółdzielni przy:

Przetarg na lokale

Zarząd Spółdzielni Mieszkaniowej “Ostrobramska” z siedzibą w Warszawie, ul. Tarnowiecka 7 informuje, że w dniu 10.10.2013 r. odbędzie się pisemny przetarg na ustanowienie praw odrębnej własności wraz z wieczystym użytkowaniem gruntu dla lokali mieszkalnych położonych przy w Warszawie przy ulicach:

Przetarg na ustanowienie praw odrębnej własności wraz z wieczystym użytkowaniem gruntu

          Zarząd Spółdzielni Mieszkaniowej “Ostrobramska” z siedzibą w Warszawie, ul. Tarnowiecka 7 informuje, że w dniu 09.08.2013r. odbędzie się pisemny przetarg na ustanowienie praw odrębnej własności wraz z wieczystym użytkowaniem  gruntu dla lokali  mieszkalnych położonych przy w Warszawie przy ulicach:

Przetarg na lokale

Zarząd Spółdzielni Mieszkaniowej „Ostrobramska” z siedzibą w Warszawie, ul. Tarnowiecka 7 informuje, że w dniu 12.07.2013 r. odbędzie się pisemny przetarg na ustanowienie praw odrębnej własności wraz z wieczystym użytkowaniem gruntu dla lokali mieszkalnych położonych przy w Warszawie przy ulicach:

Przetarg na lokal

Zarząd Spółdzielni Mieszkaniowej “Ostrobramska” z siedzibą w Warszawie, ul. Tarnowiecka 7 informuje, że w dniu 20.06.2013 r. odbędzie się pisemny przetarg na ustanowienie prawa odrębnej własności wraz z wieczystym użytkowaniem gruntu dla lokalu mieszkalnego położonego w Warszawie przy ul. Ostrobramskiej 84 m. 38, o pow. użyt.

Subskrybuje zawartość