wybory do rady nadzorczej sm

Coś chyba nie tak, dlaczego na ostanim zebraniu zauważyłam jak komisja skrutacyjna zabiera czyste karty do głosoania w torebke !!!!!!!

JAK TO MOŻLIWE, MOŻE trzeba sprawdzić czy zgadza sie na poszczególnych nieruchomosciach liczba oderwnych mandatów i kart do głosownia!!!

Zauważyłam to na ostatnim głosowaniu , a jak było na innych !!!! , ,, ,

Trzeba sprawdzić i powołać komisje i przeliczyć wszystkie głosy , to jest granda , zabierać czyste nie wypełnione karty !!!! Przekręt!

Znów byliśmy manipulwani!!!! DO RADY WESZŁY OSOBY NA ROZDAWANYCH LISTACH , TO SZOK, PROSZE WSZYSTKICH MISZKAŃCÓW O NAPISANIE DO SPÓLDZIELNI JAK TO MOŻLIWE , NICH SPRAWDZĄ !!!!!!!

Przekręt

Również moim zdaniem jest to jakiś przekręt.Coś jest na rzeczy jeśli wybrane są cztery osoby z jednego bloku. Poza tym do Rady wszedł gość, który w poprzedniej kadencji brał pieniądze przez dwa lata za darmo.

Przekręt

Jeżeli można, który to członek ?

Spółdzielnia może powoła komisje i sprawdzi głosy !!!

Ciekawe ,między zebraniami były duże odstępy czasowe, może wiedzieli na kogo głosować albo jakie głosy podłożyć, ciekawe gdzie były przechowywane karty i jak? W jakich warunkach .

Przekręt cd.

Sprawa jest dziwna ponieważ między zebraniami rozchodziły się plotki kto zajmuje pierwsze miejsce w wyborach, a potem to się potwierdziło.

przekręt cd.

Ten członek Rady Nadzorczej nazywa się RAFAŁ DZIDUCH

Przekręt

Dzięki za odpowiedz , mój mąż jest członkiem spółdzielni , on odebrał mandat a ja weszłam na zebranko, jego takie sprawki nie interesują, jest strasznie uparty i nie chce wystąpić do spółdzielni, troszkę się boi , jeżeli jesteście członkami i macie „jaja” to napiszcie pismo w sprawie powołania komisji i ponownego przeliczenia głosów i kart do głosowania, odcinków mandatów.
Ciekawe gdzie spółdzielnia przechowywała karty i jak ! Może są podstawy do ponownego zebrania i wyboru naprawdę naszych mieszkańców .

A jeszcze jedno, pamiętacie czy karty do głosowania były specjalnie znaczone przez spółdzielnie ? może miały pieczątkę , jakieś podpisy prawnika ? Jak nie to można podłożyć takie karty ze swoimi kandydatami i pozamiatane !!!

Zgłoście Państwo wniosek do

Zgłoście Państwo wniosek do spółdzielni z jak największą liczbą podpisów o ponowne przeliczenie głosów, ale tym razem przez Was, a nie poprzednich liczących.

Jeśli to nie poskutkuje to sprawę pchnie się dalej. To są jakieś żarty, aby w tak poważnej sprawie toczyły się tego typu kwestie.

Cieszę się, że wreszcie ktoś chce coś tutaj zrobić. Powodzenia