Zaśmiecone chodniki przed Biedronką

Witam

Czy ktoś orientuje się do kogo "należy" chodnik na ulicy Witolińskiej znajdujący się pomiędzy ogrodzonym nieużywanym terenem (Witolińska 43) a parkingiem znajdującym się przed "Biedronką"?

Na zdjęciu pod poniższym linkiem:
http://maps.google.pl/maps?hl=pl&ll=52.239114,21.109854&spn=0.001238,0.0...
wspomniany chodnik znajduje się po lewej stronie, wzdłuż parkingu.

Konkretnie chciałbym się dowiedzieć kto jest odpowiedzialny za sprzątnięcie śmieci, które się tam znajdują: oprócz pozostałości spożywanych tam artykułów spożywczych (głównie alkoholi) ludzie zostawiają wręcz torebki ze śmieciami a odkąd stoją tam dwa kontenery na używaną odzież wyrzucane są tam także i one. Przejść ulicą Witolińską od strony ul. Grochowskiej do Jarocińskiej można tylko wzdłuż budynku Biedronki.
Śmiecie na dość wąskim chodniku nawet czasem się nie mieszczą i lądują (lub są spychane) na znajdujący się obok parking.

Pragnąłbym się dowiedzieć kto odpowiedzialny jest za utrzymanie czystości w danym miejscu?

Halo! ADM! Czy możemy liczyć

Halo! ADM! Czy możemy liczyć na reakcję i podjęcie działań celem odśmiecenia parkingu przy Biedronce?

Prośba do ADM o reakcję.

Prośba do ADM o reakcję. Chodnik i skraj parkngu ponownie wygląda jak śmietnik.
W zaszłym roku Wam sie udało.
BTW, dobra robota z nowym layoutem strony :)

Chodnik został wysprzątany

Odpowiedzi na moje pytanie nie uzyskałem, ale w chwili obecnej jest to już mało istotne. Nie wiem czy sprawiło to moje pytanie na forum czy jest to czysty przypadek, ale wczoraj zauważyłem, że KTOŚ cały chodnik posprzątał.

Nigdy odkąd tutaj mieszkam nie było tak posprzątane. Nie ma już na nim cegieł z pobliskiego muru, gałęzi, toreb, butelek, ubrań i innych śmieci.
Mam nadzieję, że uda się tą czystość utrzymać na dłużej.

Gratuluję skuteczności!

Gratuluję skuteczności! Również zastanawiał mnie ten bałagan. Ktokolwiek nas odwiedzał zwracał uwagę na artystyczny nieład :)
Teraz niestety przyjdzie kolej na teren za ogrodzeniem. Gdy tylko opadną liście i zginie zieleń wypełźnie cały za przeproszeniem syf :(